„Mám v p… na lehátku“

Horkýže Slíže nedávno představili na YouTube nový videoklip k písni „Mám v p… na lehátku“, která je součástí výběrovky „V dobrej viere (2001 – 2011)“. Videoklip „Mám v p… na lehátku“ se natáčel v malé vesničce Rišňovce u Hlohovce a místo členů skupiny v něm účinkuje trojice známých nitranských herců – Eva Pavlíková, Martin Nahálka a Rudo Kratochvíl.

Režie videoklipu se ujal absolvent filmové školy University of Bedforshire v Anglii Henrich Varga, který má na svém kontě například krátký film Tulák (2009) nebo dokument Kto chce byť zbojem? (2010). Za kameru se postavil profesionální fotograf Alex Hajdu, pro kterého to byl videoklipový debut.

Fotbalový fanatismus a jeho následky jsou hlavním tématem nového úsměvného videoklipu slovenské skupiny Horkýže Slíže. Příběh videoklipu „Mám v p… na lehátku“ zachycuje typickou rodinnou situaci, kde se matka sama stará o celou domácnost a otec, ale zajména syn ji naprosto ignorují. Otec si v klidu opravuje staré rádio a syn sleduje fotbal a fandí FC Chelsea. To matku vytáčí víc a víc a syn si její hysterické výlevy pobaveně natáčí na kameru. S maminkou to nakonec sekne a svého syna chodí strašit i po smrti. A synovi najednou dojde, jak mu buzerování matky vlastně chybí. Ani ten fotbal ho bez toho nebaví…

Perlička za závěr
Za zmínku určitě stojí i to, že Merchandising Horkýže Slíže připravuje do prodeje tričko k tomuto klipu. :-)

Originální a necenzurovaný videoklip „Mám v p… na lehátku“

Rubriky